Načítání...
 

Staré triky aneb Antisemitka Emma Watsonová

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 21.01.2022 03:00 - (2282 Návštěv)

Jak se hnutí za palestinskou svobodu stává populárnějším, snahy kodifikovat definici IHRA o antisemitismu a učinit kampaně jako BDS nezákonné, jsou cíle, které sleduje i britská vláda v připravovaném zákoně o bojkotu Izraele.


Euro po 20 letech a kovid za 20 let

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 12.01.2022 21:03 - (2714 Návštěv)

Toto výročí si raději nikdo nepřipomíná nahlas. Nemá se kopat do mrtvého psa. Ale euro je nejdůležitější nástroj Deep state k nastolení korporátního fašismu v celé EU-kolonii, takže není možné toto výročí jen tak přejít.

Opravdový Anthony Fauci

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 31.12.2021 07:00 - (4926 Návštěv)

JFK vyzdvihuje morální odvahu senátorů USA a jejich otevřené postoje k jejich současným problémům bez ohledu na dopad takového postoje k profilům těchto osobností, RFK Jr. odhaluje ty, kteří pod maskou snahy o státní bezpečnost dosahují svých cílů zločineckými způsoby.


Proč Rusko nenapadne Ukrajinu

Autor: Pavel Letko - Zveřejněno 23.12.2021 08:00 - (4995 Návštěv)

Jestliže si může Ukrajina svobodně vybrat, ke kterému vojenskému paktu chce patřit a jaké rakety mohou být rozmístěny na jejím území, může tutéž svobodu požadovat i Kuba či Venezuela.

PF 2022 aneb Rok první od zavedení korporátního fašismu

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 21.12.2021 22:11 - (2797 Návštěv)

Korporátní fašismus musí po kovidovém show vytvořit domácí kolonii s mobilizačním scénářem. To znamená, že se příští rok začne vytvářet umělý nedostatek. Viz ceny elektřiny a zemního plynu, kde to už začalo.

Ženě boj jako svini pancieř

Autor: Pavel Letko - Zveřejněno 20.12.2021 06:00 - (2247 Návštěv)

Globalizace je poháněna mamonem a pandemie patří mezi daň takového výnosného obchodu. Někdo prostě hodně vydělá a někdo předčasně lapá po kyslíku.

Proč mají být na jaře všichni v očkovacím transportu

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 11.12.2021 23:03 - (8186 Návštěv)

Kdo a proč dělá totální Mobilmachung, po němž máme s radostnou myslí naskočit do posledního transportu na věčné očkování? A kam nás tento vlak blažených očkovanců veze? Kdo je strojvůdcem vlaku a kdo mu dává jízdní řád?

Kartágo musí být zničeno

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 11.12.2021 17:00 - (2284 Návštěv)

V současnosti nám metadata dávají nekonečnou možnost poskytovat matrix pro náš všední život, ze kterého únik je téměř nemožný.

Proč kovid miluje korporátní vakcíny

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 04.12.2021 18:20 - (6504 Návštěv)

Jsem členem petičního výboru občanské iniciativy nazvané Přirozená imunita není na prodej. Proto celkem pozorně sleduji vývoj epidemie kovidu ve světě. Skutečně alarmující není fakt, že je chřipková epidemie, ale fakt, že západní země odmítly zkoumat alternativní způsoby léčby, kromě stále méně funkčního očkování.

Let's go Brandon! Jak se dělá lidový odpor v USA

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 29.11.2021 13:10 - (4476 Návštěv)

V USA koluje okřídlené heslo LGB. K tomu si musíte koupit značkové LGB tričko a další vybavení. Čína to snad už vyrábí. Amerika je sympatická pro skalní kapitalisty tím, že bohatne i na svém politickém debaklu.

Korporátní vakcíny a středověké čarodějnice

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 25.11.2021 15:05 - (7077 Návštěv)

Podívejme se na země, které už léta používají Ivermektin a zjistíme, jak si stojí v případě covidu. A nejlépe je provést srovnání v jedné zemi, kde se praktikovaly dvě rozdílné léčby covidu.

Musíme si vybrat

Autor: Pavel Letko - Zveřejněno 24.11.2021 08:00 - (3497 Návštěv)

Zpod Habsburků pod Francouze, z područí Říše do područí Moskvy, nalézáme se konečně pod vládou skutečného Impéria, jehož moc na Zemi nemá obdoby. Impéria, které by těžko hledalo zločin, jehož by se nedopustilo.


Paul Ehrlich Institute hodnotí rychlé antigenní testy: 92 % testů je šmejd
Existuje seznam rychlých antigenních testů, který vede Spolkový ústav pro léčiva a zdravotnické prostředky (BfArM). Tento seznam obsahoval 245 rychlých antigenních testů od různých výrobců. V Institutu Paula Ehrlicha bylo provedeno jejich hodnocení. Za tímto účelem byly vzorky, které byly dříve testem PCR pozitivní na SARS-CoV-2, rozděleny do tří kategorií. U každého rychlotestu byla analyzována přesnost, s jakou je schopen správně určit vzorky v příslušných skupinách, tj. detekovat SARS-CoV-2. Výsledek je zničující. 46 z 245 testů je víceméně podvodných, protože jejich citlivost nedosahuje ani 30 % ve všech třech skupinách, tj. nejméně 70 % testů je falešných. Pokud bychom vycházeli z obecných standardů, které by se měly v epidemiologii skutečně uplatňovat, a připustili pouze testy, které mají alespoň 90% citlivost, pak v celém vzorku zbývá přesně 16 testů, které toto kritérium splňují, tedy 8 % testů. 92 % rychlých antigenních testů, které Spolkový úřad pro léčiva a zdravotnické prostředky stále uvádí jako spolehlivé rychlé antigenní testy, je něco jiného: jsou to zmetky. Pouze 2 soupravy měly účinnost 100% na detekci a obě jsou z Číny. To znamená, že 38,2% všech testů v Německu má stejnou hodnotu, jako házení korunou. (Science Files)

USA prohlásily, že odmítnou všechny bezpečnostní ústupky navrhované Ruskem
USA nebudou dělat Rusku žádné ústupky ohledně případných bezpečnostních záruk a jediným možným způsobem uzavření dvoustranných dohod budou vzájemné kroky ve prospěch obou zemí, uvedlo v pondělí americké ministerstvo zahraničí. Mluvčí ministerstva zahraničí Ned Price v rozhovoru s novináři na tiskovém brífinku také dodal, že Washington bude před uzavřením dohod s Moskvou úzce konzultovat se svými partnery, včetně Ukrajiny. (RT News)

Je citování Bible zločin? Finské exministrynini hrozí dva roky za "podněcování" proti homosexuálům
Případ křesťanské demokratky Päiviho Räsänenové je prvním případem ve Finsku, kdy soud rozhoduje o tom, zda lze citování Bible považovat za trestný čin. Po zdlouhavém vyšetřování, které trvalo téměř dva roky, začal u obvodního soudu v Helsinkách proces s bývalou ministryní vnitra Päivim Räsänenovou, která je obviněna ze tří trestných činů podněcování proti menšině, v tomto případě homosexuálům. Politička, zbožná křesťanka, se bude hájit kvůli "nenávistným" příspěvkům na sociálních sítích, v nichž shodou okolností citovala Římanům 1,24-27, aby kritizovala účast finské luteránské církve na festivalu Pride. (Sputnik News)

"Blbý zkurvysyn" - Biden přistižen při úletu na mikrofon poté, co byl dotázán na největší starost Američanů
Jen několik dní poté, co byl prezident Biden přistižen, jak na horký mikrofon označil otázku reportéra ohledně konfliktu na Ukrajině za "blbou" (stupid), zlehčil vrchní šéf USA otázku týkající se jedné z nejdůležitějších starostí Američanů v současnosti, což je inflace. "Myslíte si, že inflace je politickou přítěží před volbami v polovině volebního období?" zeptal se Peter Doocy z Fox News, když Biden ukončoval tiskovou konferenci Rady pro hospodářskou soutěž Bílého domu. "Ne, je to velká výhoda. Více inflace. Jak blbý zkurvysyn (What a stupid son of a bitch)," odpověděl Biden. Jeho úlet na mikrofonu přichází v době, kdy téměř 90 % Američanů v listopadovém průzkumu uvedlo, že se obává inflace, která od té doby samozřejmě zesílila. (Zero Hedge)

Emma Watsonová, J. K. Rowlingová a propojení Hollywoodu se státní bezpečností USA
Ve druhé části pořadu se hovoří o MacLeodově práci odhalující propojení mezi Hollywoodem a státní bezpečností USA. Dokumenty získané na základě zákona o svobodném přístupu k informacím ukazují, že ministerstvo obrany se podílelo na výrobě více než 800 filmů a více než 1 100 amerických televizních pořadů. Od vojenských filmů jako "12 Strong" a "Lone Survivor" po trháky jako "Iron Man" a komedie jako "Brüno" hraje armáda hlavní roli ve výrobě popkultury. (Watch Dog - Mintpress News)


Archiv tematických čísel

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012